Yazılı Basın
Livza Mahmutbey’de Yaşam Başladı "Son 9 Daire"

Tesa Yapı güvencesiyle tamamlanan Livza Mahmutbey'de yaşam başladı. Son fırsatlardan sizde yararlanmak istiyorsanız 2+1 ve 3.5+1 olmak üzere kalan 9 dairemiz sizleri bekliyor.

Livza Zeytinburnu Projesine 2018'de Başlanıyor

Zeytinburnu'nun ilk ve en büyük kentsel dönüşüm projesi olan Livza Zeytinburnu Tesa Yapı güvencesiyle Zeytinburnu'nun en merkezi konumunda Ön talep başvuruları için sizleri bekliyor. Merkezi konumundan dolayı kendinizi şehrin ve huzurun merkezinde hissedeceksiniz.

2018'de Ocak Ayında Livza Alibeyköy’ün Temelleri Atılıyor

Güzeltepe Mahallesi’ndeki ayrıcalıklı konumunun getirdiği yatırım değeriyle büyük ilgi gören Livza Alibeyköy 2018’nin ilk aylarında yükselmeye başlayacak. Livza Alibeyköy’e merkezi konumu, sosyal ayrıcalıkları ve yaşam alanlarıyla değerini katlayacak, ayrıcalıklı bir proje olarak dikkat çekiyor.

Tesa Yapı tarafından yaşama geçirilen Livza Zeytinburnu Konutları 2 bin metrekarelik arsa üzerine inşa ediliyor. 14 bin M² satılabilir alana sahip projenin inşaat büyüklüğü 19 bin metrekare olarak açıklandı.

Livza Zeytinburnu proje ön talep toplamaya başladı. 2+1’den 4+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alan Livza Zeytinburnu fiyatları 650 bin TL’den başlıyor…Tesa Grup iştiraki Tesa Yapı tarafından hayata geçirilen Livza Zeytinburnu projesi ön talep toplamaya başladı.

TESA Yapı'nın Livza Zeytinburnu projesinde ön talep toplama dönemi başladı. 65 milyon lira yatırımla, 2 bin 500 metrekare arsa üzerinde 15 katlı tek blokta 101 daire ve 8 ticari alan olarak inşa edilen oluşan projede; 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri yer alıyor. .

Bölgenin özel sektör eliyle yapılan en büyük kentsel dönüşüm projesi olan Livza Zeytinburnu, Tesa Yapı imzası ile yükseliyor. Projede gelen yoğun talep üzerine lansmandan önce ön talep toplanmaya başlandı. 2 bin 500 metrekare arsa alanı üzerinde yükselen proje, 65 milyon TL yatırım bedeline sahip. Proje, 15 katlı tek blok, 101 daire ve 8 adet iki katlı ticari alandan oluşuyor.

İstanbul Avrupa yakası konut projelerinden biri olarak TESA Yapı imzasıyla hayata geçirilen LİVZA Zeytinburnu projesinde ön talep toplama dönemi başladı.65 milyon TL yatırımla İstanbul Zeyinburnu bölgesinde kentsel dönüşüm projesi olarak yükselecek olan Livza Zeytinburnu 101 daireden oluşacak.

Tesa Yapı tarafından hayata geçirilen 'Livza' markalı konut projelerine bir yenisi daha ekleniyor. Veliefendi'ye lüks ve konforlu hayatı getirecek Livza Zeytinburnu projesi, 104 konuttan meydana geliyor. Projede 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tipi seçeneklerinin yanı sıra ticari üniteler de inşa ediliyor.

Bölgenin özel sektör eliyle yapılan en büyük kentsel dönüşüm projesi olma özelliğiyle ön plana çıkan proje, 65 milyon TL yatırım tutarıyla Zeytinburnu’nun eşsiz lokasyonunda hayat bulacak.1988 yılından bu yana inşaat sektöründe faaliyet gösteren ve şu anda TESA Grup çatısı altında faaliyetlerine devam eden TESA Yapı’nın LİVZA Zeytinburnu projesinde, yoğun talep üzerine lansmandan önce ön talep toplanmaya başlandı.

Bir kentsel dönüşüm projesi olarak hayata geçirilen Livza Zeytinburnu projesinde 89 metrekare ile 196 metrekare arasında değişen farklı büyüklüklerdeki 2+1, 3+1 ve 4+1 tipindeki dairelerden meydana geliyor. Projede 2+1 daireler 88 ile 115 metrekare, 3+1 daireler 127 ile 152 metrekare, 4+1 daireler ise 198 ile 208 metrekare büyüklüğünde tasarlandı.

Bölgenin özel sektör eliyle yapılan en büyük kentsel dönüşüm projesi olma özelliğiyle ön plana çıkan Livza Zeytinburnu, Tesa Yapı tarafından inşa ediliyor.Gelen yoğun talep üzerine Livza Zeytinburnu projesinde lansmandan önce ön talep toplanmaya başlandı.

Livza Zeytinburnu projesi 65 milyon TL yatırım değeriyle hayata geçirildi. Tesa Yapı imzası taşıyan Livza Zeytinburnu projesi 2 bin 500 metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor.Livza Zeytinburnu projesinin hemen yanı başında 2019 yılında tamamlanması planlanan projede daire teslimleri 2019 yılı Temmuz ayında gerçekleşecek.

30 yıla yakın bir süredir inşaat sektöründe faaliyet gösteren TESA Yapı’nın LİVZA Zeytinburnu projesinde ön talep toplama dönemi başladı.Bölgenin özel sektör eliyle yapılan en büyük kentsel dönüşüm projesi olma özelliğiyle ön plana çıkan proje, 65 milyon TL yatırım tutarıyla Zeytinburnu’nun eşsiz lokasyonunda hayat bulacak.

Yatırımcısına yüzde 40'a yakın getiri vaat eden Livza Zeytinburnu, farklı mimarisi ve sosyal donatılarıyla sakinlerine şehrin merkezinde farklı bir yaşam sunuyor. Hafriyat çalışmalarına başlanan proje, 2019 Temmuz ayında teslim edilecek.TESA Yapı imzasıyla uygulamaya geçirilen Zeytinburnu projesinde, ön talep dönemi başladı.

1988 yılında bu yana çok sayıda proje hayata geçiren TESA Grup, İstanbul'da kentsel dönüşüm hamlesinin önemli merkezlerinden biri olan Zeytinburnu'nda hayata geçireceği LİVZA Zeytinburnu için ön talep döneminin başladığını duyurdu.

TESA Yapı’nın 65 milyon TL yatırımla hayata geçirdiği Livza Zeytinburnu projesinde ön talep toplama dönemi başladı.1988 yılından bu yana inşaat sektöründe faaliyet gösteren ve şu anda TESA Grup çatısı altında faaliyetlerine devam eden TESA Yapı'nın Livza Zeytinburnu projesinde, yoğun talep üzerine lansmandan önce ön talep toplanmaya başlandı. Bölgenin özel sektör eliyle yapılan en büyük kentsel dönüşüm projesi olma özelliği taşıyan proje, 65 milyon TL yatırım tutarıyla hayata geçiriliyor.

+